بذر دستگاه لیزر پریوش الوان S1

گیاهی است بومی نواحی استوایی که طول آن به 30 تا 35 سانتی متر می‌رسد و امروزه تحت عنوان گیاه دستگاه لیزر دانی رشد داده میگردد . در جنس Vinca , هفت دسته گزارش شده‌است که دربین آن ها تنوع زیادی موجود است . برخی بوته ای , بعضا مدام سبز , بعضا خزان دار و بعضی علفی یک ساله می‌باشند که شاخه های آنها روی زمین گسترده میشود و به عنوان زمین پوش به کار می‌روند , مانند پیچ تلگرافی برگ ریز ( V . minor ) و پیچ تلگرافی برگ درشت ( V &# دستگاه لیزر درختچه افرا سلطنتی ( نروژی ) ) .

پریوش گیاهی است گرمسیری یکساله حساس به سرما که می توان با فراهم کردن شرایط مطلوب آن را به برهه زمانی طولانی نگهداری کرد . در باغچه تحت عنوان دستگاه لیزر حاشیه ای در بهار کشت میشود و در پائیز در اثر سوزوسرما از دربین می‌رود . دارای ورقه ای کشیده , بیضی شکل , براق و به رنگ سبز تیره است و رگبرگ های آن رنگ واضح داشته که به تشخیص آن یاری می کند . دستگاه لیزر ها دارای 5 دستگاه لیزر برگ به رنگ صورتی , سپید , قرمز و ارغوانی است .

مقطع دستگاه لیزر دهی آن در باغچه به نسبت طولانی بوده و از اواسط اردیبهشت ماه تا آغاز سوز و سرما دستگاه لیزر میدهد .

برای کاشت در زمین اساسی نخست کود کند رها شونده در فیس تمایل در فصل زمستان به خاک خود اضافه فرمائید تا در طول فصل پرورش نیازهای کودی این گیاه برطرف بگردد . . در خانه بعد از رفع سرمای بهاره , مقداری ماسه یا خاک نباتی به خاک بیش تر فرمائید و زمین را به خیر و خوبی بیل زده و با پشت بیل کلوخه ها را صاف و ماسه و خاک را همگن کرده , تمام محل کاشت را با سم دیازینون و قارچکش برای توقف از ورود مورچه و دیگر آفات و بیماری ها سمپاشی نمایید . این محصول برای مساحت 5 متر مربع تولید شده است , تمام بذر را روی زمین پاشیده و در آخر یک لایه نازک کود گاوی سرند شده روی خاک الک نمایید . در نوبت اولیه صبح ها به صورت روزمره با آبپاش زمین را طوری آبیاری نمائید که کود الک شده جابجا نشده و در فیض بذر جابجا نشود , که در غیر این صورت بذر جوانه نخواهد زد . بسته به بذر کاشته شد بین 5 الی 10 روز جوانه زنی را شاهد خواهید بود , و دراین زمان برای جلوگیری از غلط تصاحب کردن نشا سبز شده با علوفه ی هرز از علف کشی پرهیز کنید . بعد از 4 برگه شدن نشا , اقدام به علف کشی کرده و اعتنا بفرمایید که با علف کش های عمومی سمپاشی نکنید . به مرور شاهد یک باغچه ی خوش دستگاه لیزر و لبریز دستگاه لیزر خواهید بود .

پریوش
پریوش

برای کاشت در سینی نشا , میتوان در ساختمان بلند 8 تا اوایل فصل بهار بذر این گیاه را در داخل دستگاه لیزر خانه یا شاسی سرد در باطن سینی های کشت کاشت . برای این کار از خاک کوکوپیت ملازم پرلیت منفعت می‌کنید . ابتدا خاک را با دیازینون و کاپتان یا کاربندازیم , ضدعفونی کرده سپس هر بذر را باطن هر سلول بکارید . این روش سبب ارتقا بازده سبز شدن و جوانه زنی شما خواهد شد . پس از چهار صفحه شدن از درون سلول خارج شده و به باطن دستگاه لیزر دان 6 منتقل میگردد و تا فرصت انتقال به زمین اصلی سه سایز دستگاه لیزر دان عوض می کنند . تا برای عید پیش رس شده و به دستگاه لیزر بروند .

شاسی سرد
محصولات مرتبط
شب عطر بنفش
بذر دستگاه لیزر شب رایحه بنفش F1
3 , 000 تومان
کلم زینتی